Noteikumi


Klientu apkalpošana

Ar mūsu klientu apkalpošanas departamentu var sazināties jebkurā no sekojošiem veidiem :

  • pa e-pastu. Nosūtot jebkādus jautājumus uz info@skanosieciedri.lv. Lūdzu, norādiet savu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un pasūtījuma numuru (ja tāds ir), lai mēs varētu nodrošināt jūs ar labāko iespējamo servisu.
  • pa pastu. Jautājumi klientu apkalpošanas departamentam jāadresē :


EKO ALIANSE

Klientu apkalpošanas dienests

37, Slokas iela, off.20, Rīga, LV1048

Latvija


Lūdzu, pārliecinieties, vai esat iekļāvis savu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru un pasūtījuma numuru, lai mēs varētu jums palīdzēt iespējami labākā veidā.Maksājumu formas un maksājumu apstrāde

Mēs pieņemam šādas kredītkartes (izmantojot PayPal norēķinu sistēmu): Visa, MasterCard, MaestroCard. Ja vēlaties izmantot citu maksājumu veidu, piemēram, personīgo čeku vai naudas pārvedumu, lūdzu, sazinieties ar mūsu Klientu apkalpošanas centru. Lūdzu, nesūtiet skaidro naudu vai starptautiskos naudas pārvedumus.


Lūdzu, neizmantojiet domuzīmes vai atstarpes, ievadot kredītkartes numuru, un pārliecinieties, lai iekļautu derīguma datumu mm/gggg formātā. Samaksa par pirkumiem mūsu mājas lapā parādīsies jūsu kredītkartes pārskatā, kurā EKO ALIANSE būs norādīts kā maksājuma saņēmējs. EKO ALIANSE ir uzņēmums, kas veic mūsu mājas lapā veikto pasūtījuma izpildi. EKO ALIANSE ir Megre.LLC un tās zīmola „Skanošie Cedri” distributors.Lietošanas noteikumi

Vispārīgie noteikumi un nosacījumi
 

Visi veikalā www.skanosieciedri.lv veiktie pasūtījumi ir balstīti uz šādiem vispārīgiem noteikumiem un nosacījumiem:
 

1 Piedāvājums / līgums
 

Līgums tiek uzskatīts par izpildītu, kad prece tiek piegādāta klientam. Produktu prezentācija mūsu interneta veikalā ir tikai aicinājums pasūtīt, bez iesaistīšanās pienākuma. Tādēļ kļūdas iespējas ir aizsargātas. Uzklikšķinot uz pogas "Ielikt grozā", jūs pārvietojiet attiecīgo produktu uz pasūtījuma lapu.

 

Jūsu partneris ir EKO ALIANSE, SIA, 37, Slokas iela, off.20, Rīga, LV 1048, Latvija.

 

2 Cena un transportēšana

 

Cena ietver PVN, no pārdevēja vietas, bez iepakošanas un transportēšanas izmaksām. Papildu izmaksas būs jāmaksā par iepakošanu un piegādi. Šīs izmaksas ļoti skaidri tiek uzskaitītas iepirkšanās groza sistēmā un pasūtījuma lapā.

 

Papildu izmaksas par iepakošanu un piegādi būs jāmaksā saskaņā ar mūsu cenrādi.

 

Jūs varat labot ievades kļūdas. Jūs savlaicīgi tiksiet novirzīti, pirms jūsu paziņojums kļūst jums saistošs. Lūdzu, sekojiet informācijai sadaļā „Noformēt pasūtījumu", turpmāko soļu veikšanai, lai noslēgtu līgumu.

 

3 Piegāde
 

Piegādes laiks ir līdz trim darba dienām pēc maksājuma saņemšanas. Par jebkuru atšķirīgu piegādes laiku jūs atradīsiet mūsu informāciju konkrētā produktu lapā vai grozā.

Tiek piedāvātas 3 opcijas :

  • ja produkts atrodas noliktavā – lapā vai grozā būs norāde pieejams uzreiz;
  • ja produkts atrodas ceļā no ražotnes uz noliktavu - lapā vai grozā būs norāde pieejams 15 dienu laikā;
  • ja produktam jāpiemēro pasūtīšanas procedūra - lapā vai grozā būs norāde pieejams līdz 60 dienu laikā.

 

Savukārt, ja klients izvēlējies produktus ar dažādiem pieejamības termiņiem, tad pasūtījuma izpilde notiek pēc vēlākā termiņa. Ja produktus nepieciešams saņemt ātrāk, tie jāgrupē pa termiņiem.

 

4 Transportēšana
 

Mēs piegādājam visā pasaulē.

 

5 Tiesības uz sūdzībām / defektu
 

Ja piegādātajām precēm ir acīmredzami materiālu vai ražošanas defekti, ieskaitot bojājumus, kas radušies pie transportēšanas, lūdzu, pēc iespējas ātrāk informējiet mūs par šīm kļūdām. Tomēr atteikšanās no šīm sūdzībām neietekmēs jūsu likumīgās tiesības. Ja mēs piešķiram jums - neatkarīgi no jūsu tiesībām - papildu pārdevēja garantiju, tad precīzu informāciju jūs atradīsiet garantijas nosacījumos, kas būs pievienoti piegādātajai precei. Pretenzijas par garantiju paliek spēkā neatkarīgi no jūsu likumīgām tiesībām.

 

6  Īpašumtiesības

 

Preces paliek mūsu īpašums līdz pilnīgai to samaksai. Pirms īpašumtiesības pārejas jebkura ieķīlāšana, rezervēšana, pārstrāde vai pārkārtošana bez mūsu piekrišanas ir aizliegta.

 

7 Apmaksas kārtība


Jūs varat izvēlēties tikai no tām maksājumu metodēm, kas tiek piedāvātas veikalā. Klientam ir jāmaksā izmaksas par preces atgriešanu, ja piegādātās preces atbilst pasūtītajām, un ja atgriežamo preču vērtība nepārsniedz EUR 40,00 (LVL 28,11) vai arī, ja klients uz preču atgriešanas brīdi nav samaksājis pilnu cenu vai summas daļu, par ko puses vienojās līgumā. Jums ir tiesības uz ieskaitu tikai gadījumā, ja jūsu pretprasība ir likumīgi apstiprināta tiesā vai mēs to rakstiski esam atzinuši par neapstrīdamu.

 

8 Dāvanu kartes

 

Interneta veikalā www.skanosieciedri.lv var iegādāties elektroniskas dāvanu kartes. Dāvanu kartes ir pieejamas 6 nominālos : 10, 20, 50 latu (LVL) vērtībā un 10, 20, 50 eiro (EUR) vērtībā. Dāvanu kartes var izmantot tikai www.skanosieciedri.lv produktu iegādei interneta veikalā www.skanosieciedri.lv, kā arī mūsu tirdzniecības vietās.

 

Dāvanu karti var izmantot uzreiz pēc tās iegādes. Tās derīguma termiņš ir 180 dienas no iegādes brīža.

 

Dāvanu kartes nevar apmainīt pret naudu, kā arī par tām nevar iegādāties citas www.skanosieciedri.lv dāvanu kartes.

 

Vienlaicīgi ar dāvanu kartes pirkuma pabeigšanu, uz Jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīta elektroniskā dāvanu karte ar slepeno kartes kodu. Saņemot dāvanu karti Jums atliek to izdrukāt vai pārsūtīt personai, kurai vēlaties to uzdāvināt. Dāvanu karte jānosūta kopā ar Jūsu paroli.

 

Iegādājoties dāvanu karti Jums būs jāievada Jūsu sastādīta parole, kas paredzēta dāvanu kartes papildus identifikācijai. Šo paroli Jums jāatceras, jo tā tiks prasīta pie dāvanu kartes izmantošanas. Paroli Jums jānosūta personai, kam dāvināt karti. Dāvanu karti varēs izmantot tikai uzrādot kartes slepeno kodu kopā ar paroli.

 

Nododiet karti ar slepeno kartes kodu un paroli tikai tai personai, kurai vēlaties dāvināt karti. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir norādīts uz kartes.

 

9 Atbildība


Mēs neuzņemamies atbildību par nenozīmīgu pienākumu pārkāpumu, ar nosacījumu, ja tie nav līgumsaistības, zaudējumi, kas radījuši draudus veselībai un dzīvībai, vai saistībā ar kvalitātes garantiju, atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam. Tas pats attiecas uz pienākumu pārkāpumiem no ikviena no mūsu aģentu puses.

 

10 Datu aizsardzība


Klientu dati tiek vākti tikai līguma noslēgšanas mērķim. Klientu inventarizācijas un lietošanas dati tiek savākti, apstrādāti vai izmantoti, ciktāl tas ir nepieciešamas līguma izpildei. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apskatiet informāciju sadaļā „Privātuma politika”.

Drošības apsvērumu dēļ, izmantojot internetu Jūsu dati vairs nav pieejami uzreiz pēc jūsu pasūtījuma noformēšanas.

 

11 Līguma valoda un līguma teksts

Līgums valoda ir latviešu valoda. Līgums teksts glabājas mūsu iekšējās sistēmās.

 

12 Citi noteikumi un nosacījumi


Ja viens vai vairāki noteikumi, šo vispārīgo noteikumu un nosacījumu, pilnībā vai daļēji zaudē savu juridisko spēku, tas neietekmē pārējo noteikumu un nosacījumu spēkā esamību. Jūs vienmēr varat pārbaudīt vispārējos nosacījumus lapā www.skanosieciedri.lv . Informācija par pasūtījumu, un norāde uz vispārīgajiem noteikumiem un nosacījumiem, tiks nosūtīta pa e-pastu.

 

Jurisdikcija tiesai ir Latvijas Republika. Eko Alianse, SIA ir papildus tiesības iesūdzēt citas jurisdikcijas tiesās, kas ir pieņemama pasūtītājam.

 

13 Informācija par pasūtīšanu


Kad esat atradis produktu, kuru vēlaties, jūs varat to bez pienākuma ievietot pirkumu grozā, nospiežot pogu "Ievietot grozā". Jūs varat pārbaudīt groza saturu jebkurā laikā bez pienākuma, noklikšķinot uz pogas "Grozs". Jūs varēsiet izņemt produktus no groza jebkurā laikā, nospiežot pogu "Iztukšot grozu". Ja jūs vēlaties iegādāties izvēlētos produktus, noklikšķiniet uz "Noformēt pasūtījumu". Tad, lūdzu, ievadiet savus datus.

 

Pēc datu ievadīšanas, piegādes un apmaksas veida izvēles, nospiediet pogu "Veikt pasūtījumu".

 

Obligātie lauki ir atzīmēti ar zvaigznīti "*". Reģistrācija ir nepieciešama, ja esat uzņēmējs. Jūsu dati tiek pārsūtīti kodēti.

Uzklikšķinot uz pogas "Veikt pasūtījumu", jūs pabeidzat pasūtīšanas procesu. Jūs varat pārtraukt šo procesu jebkurā laikā, aizverot pārlūkprogrammas logu.

 

Eko Alianse, SIA

Adrese :           37, Slokas iela, off.20, Rīga, LV1048, Latvija (birojs)

Telefons :        (+371) 2282 8800

E-pasts :           info@skanosieciedri.lv

Reģ.No.           43603055025

 

14 Privātuma politika

 

Vienlaicīgi ar pirkuma noformēšanu www.skanosieciedri.lv klients apliecina, ka visi sniegtie dati ir patiesi.

 

Kredītkaršu dati ir droši aizsargāti un atrodas :

 

Par jebkuriem pārkāpumiem lūdzam ziņot : info@skanosieciedri.lv  , vai zvanot pa informatīvo tālruni (+371) 2282 8800.Piegāde un atgriešana

Visas preces no kataloga mēs parasti piegādājam jau nākamajā darba dienā (DPD) bet vidēji 2-4 dienu laikā (Pasta Stacija, Post 24), ja jūsu pasūtījums tiek veikts no pirmdienas līdz piektdienai, un mēs to esam saņēmuši vismaz līdz :

  • plkst. 10.00 (DPD);
  • plkst. 11.00 (Pasta Stacija).

 

Piegādes nenotiek svētdienās un svētku dienās.


Mēs veicam piegādes ar DPD, Post 24 vai Pasta Stacija starpniecību. Pasūtījumu, sākot ar EUR 71,00 (LVL 49,20) tā neto vērtības summā, mēs Latvijas teritorijā Jums nosūtīsim bez maksas par piegādi. Pārējos gadījumos, mēs iekasēsim naudu par šādu sūtījumu piegādi un iepakošanu, saskaņā ar kurjeru pakalpojumu sniedzēju izcenojumiem. Dažādu akciju ietvaros var tikt piemēroti citi atviegloti nosacījumi.

 

Sūtījumi ir jāizņem no:

  • DPD 7 - dienu laikā no paziņojuma saņemšanas;
  • Pasta Stacija - 3 dienu laikā no koda saņemšanas brīža;
  • Post24 - 7 dienu laikā no paziņojuma saņemšanas brīža;

 

Par sūtījumu neizņemšanu laikā, jāmaksā saskaņā ar kurjera pakalpojumu sniedzēju izcenojumiem par atpakaļpiegādi un atkārtotu piegādi. Šajā gadījumā to varēs saņemt mūsu birojā, veicot apmaksu par pakalpojumiem, iepriekš saskaņojot izsniegšanas laiku.

 

Ja pasūtījums netiek izņemts no mūsu biroja noteiktajā termiņā, tad klientam jāmaksā maksa par pasūtījuma uzglabāšanu EUR 1,00 (+PVN) (LVL 0,70 (+PVN)), par katru dienu virs attiecīgajam piegādes veidam noteiktā pasūtījuma izņemšanas termiņa.

 

Lai saņemtu pasūtījumu jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.Atteikums

Atteikums

Atteikuma tiesības


Jūs varat atcelt savu līguma deklarāciju 14 dienu laikā, nesniedzot pamatojumu rakstiskā formā (piemēram, vēstule, e-pasts), vai arī - gadījumā, ja preces ir nosūtītas jums pirms preces atgriešanas termiņa beigām. Atteikuma periods sākas no šī paziņojuma teksta veidā saņemšanas, bet ne ātrāk kā preces ir saņēmis pasūtītājs (bet atkārtotu piegāžu gadījumos līdzīgām precēm, pirms preču pirmās daļas piegādes).

 

Atteikuma termiņš ir ievērots, ja atcelšana vai preces nosūtītas laikā. Atteikuma paziņojums ir jāsūta uz:

 

www.skanosieciedri.lv
Eko Alianse, SIA

Adrese: 37, Slokas iela, off.20, Rīga, LV1048, Latvija

Telefons: (+371) 2282 8800

E-pasts: info@skanosieciedri.lv

Reģ.No.: 43603055025

 

Atteikuma sekas


Efektīva atteikuma gadījumā, abām pusēm ir jāatgriež saņemtais preces/samaksa, kā arī visus ieguvumus (piemēram, nodokļus). Ja jūs nevarat atgriezt preces un ieguvumus (piemēram, patērētāja ieguvumus) pilnībā, daļēji vai tikpat labā stāvoklī, jums ir jāmaksā mums kompensācija par zaudēto vērtību. Par preces stāvokļa un ieguvumu pasliktināšanu jums jāatlīdzina tikai zaudēta vērtība, ciktāl preces stāvokļa pasliktināšanos var attiecināt uz manipulācijām ar preci testējot tās īpašības un funkcijas. "Īpašību un funkcionalitātes testēšana" attiecas uz attiecīgās preces testēšanu un izmēģināšanu, kā tas ir iespējams un ir ierasta prakse mazumtirdzniecības veikalā.

Objekti (preces), ko var nosūtīt kā paku tiek atgriezta uz mūsu rēķina un riska. Jums ir jāsedz regulāras izmaksas par preču nosūtīšanu atpakaļ, ja piegādātās preces atbilst pasūtītajām, un, ja atgriežamo preču izmaksas nepārsniedz EUR 40,00 (LVL 28,11), vai, ja precēm ir augstāka vērtība atgriešanas brīdī un jūs vēl neesat samaksājis ekvivalentu vai līgumā noteikto daļējo samaksu. Visos citos gadījumos preču atgriešana jums ir bez maksas. Preces, kuras nevar tikt nosūtītas parastā pakā, tiks savāktas no jums.

Pienākums atlīdzināt maksājumus ir jāizpilda 30 dienu laikā. Termiņš jums sākas ar jūsu atteikuma paziņojuma vai preču atgriešanas nosūtīšanas brīdi, bet mums ar to saņemšanu.

Atteikuma politikas beigas

 

Sekas

Attiecībā uz efektīvu atteikumu abpusēji saņemtie ieguvumi un citi ieguvumi (piemēram, procenti) ir jāatgriež. Ja jūs nevariet atgriezt saņemto pilnībā vai daļēji vai atgriežat nolietotā stāvoklī, jums ir jāmaksā mums vērtības kompensācija. Līdz ar preču atgriešanu labā stāvoklī, izņemot vērtības samazināšanos, kas saistīta tikai ar preču testu - kā tas būtu mazumtirdzniecības veikalā – atgriešana tiks uzskatīta par veiktu pienācīgā kārtā. Turklāt, jūs varat izvairīties no pienākuma maksāt kompensāciju par to, atgriežot preces labā lietošanas kārtībā, un ne kā jūsu īpašumu, un izvairoties no visa, kas varētu samazināt to vērtību. Pārvietojamas preces tiek atgrieztas uz mūsu riska.

Jums ir jāsedz izmaksas par preču atgriešanu, ja preces ir tikušas piegādātas kā pasūtīts, un ja preces cena nepārsniedz EUR 40,00 (LVL 28,11) vai, ja jūs –preces, kam atgriešanas brīdī ir augstāka vērtība - neesat atgriezis, ne arī veicis līgumā noteiktās maksājuma daļas apmaksu. Pretējā gadījumā atgriešana ir bez maksas. Netransportējamas preces tiks no jums paņemtas. Pienākums atlīdzināt maksājumus ir jāveic 30 dienu laikā. Termiņš jums sākas ar jūsu atteikuma paziņojuma vai preču atgriešanas nosūtīšanas brīdi, bet mums - ar to saņemšanu.

Atteikuma beigas.


otrdiena, 23.01.2018
40.slider 41.slider 1.slider 2.slider 3.slider 4.slider 5.slider 42.slider 43.slider 6.slider 7.slider 8.slider 9.slider 10.slider 44.slider 45.slider 11.slider 12.slider 13.slider 14.slider 15.slider 46.slider 47.slider 16.slider 17.slider 18.slider 19.slider 20.slider 21.slider 48.slider 49.slider 22.slider 23.slider 24.slider 25.slider 26.slider 27.slider 28.slider 29.slider 30.slider 31.slider 32.slider 33.slider 34.slider 35.slider 36.slider 37.slider 38.slider 39.slider 60.slider 61.slider 62.slider 63.slider 64.slider 65.slider 66.slider 67.slider 68.slider 69.slider 70.slider 71.slider 72.slider 73.slider 74.slider 75.slider 76.slider 50.slider 51.slider 52.slider 53.slider 54.slider 55.slider 56.slider 57.slider 58.slider 59.slider