Par mums
Mēs strādājam, lai sniegtu Jums labākos produktus, ko dāvā daba no ekoloģiskas vides, no pirmavotiem, un vairāk kā 10 gadu pieredzi šo produktu īpašā ražošanā, kur tiek izmantotas vairākus gadsimtus pārbaudītas sentēvu tehnoloģijas, ar īpašu attieksmi pret ciedru, tā produktu ražošanu, uzglabāšanu un tirdzniecību.

Mēs popularizējam veselīgu dzīves veidu, kvalitatīvu pārtiku, dzimtas mājvietu izveides ideju, un labumus ko tā paver ikvienam no mums.

Mēs piedāvājam tikai augstākās kvalitātes dabīgus produktus, kas piepildīti ar cilvēku roku un sirds siltumu, kurus mēs paši lietojam un piedāvājam arī Jums. To unikālo īpašību dēļ tos patiesi var dēvēt par XXI gadsimta produktiem.Mūsu produkcija atšķiras ar:
Pilnīgi dabīgu sastāvu
Savējo taigas ražotni
Ciedru riekstu kodoliem, kas tiek apstrādāti ar rokām ciedru namā
Koka spiedēm, kas tiek izmantotas ciedru eļļas ražošanā
Tie ir roku darbs un tie tiek ražoti, uzglabāti un pārdoti veidā, kas maksimāli palīdz saglabāt ciedru īpašības un vērtību
Tā aug ekoloģiskā vidē – Sibīrijas taigā, kur ciedru mežā esošajā gaisā ir vairāk kā 200 reižu mazāk slimību izraisošu mikrobu nekā pilsētas gaisā

... ceram, ka Jūs atradāt vismaz vienu iemeslu, lai tos pamēģinātu ..Ražošana tiek organizēta pēc tehnoloģijas, kas aprakstīta Vladimira Megre grāmatās. Šīs grāmatas arī bija SIA „Skanošie ciedri” izveides iedvesmas avots:
http://megrellc.com/en/company/megre/

Ciedrs dzīvo vidēji ap 500 gadiem. Bet ir arī tādi, kuru vecums ir vairākus tūkstošus gadu. Var teikt, ka tie daudzu simtu gadu garumā saņem visuma enerģiju un spēku, un tie caur saviem augļiem – riekstiem, kā arī caur koksni to nodod cilvēkiem. Tāpat no ciedra pagatavotie izstrādājumi ir ar īpašu enerģiju, ko tie uzkrājuši simtiem gadu garumā.

Vai Jūs ziniet kad un kāpēc ciedrs sāk skanēt?
... par to Jūs variet uzzināt no Vladimira Megre grāmatām.


Ciedrs palīdz arī iedziļināties pārlaicīgās lietās, nezūdošajās vērtībās, kas palīdz cilvēkiem kļūt labestīgākiem, veiksmīgākiem un prasmīgākiem, tiem, kuri cenšas sevi tādus veidot.Ciedru rieksti tiek ievākti ekoloģiskajos Sibīrijas taigas rajonos, vietā, kur robežojas Novosibirskas un Tomskas apgabali ar Burjatijas novadu (Bičurskas rajons). Tās ir labākās kvalitātes ciedru riekstu vietas. Pēc pirmreizējas, rūpīgas atlases ciedru riekstu sagatavošanas vietā, atlasītie rieksti tiek nogādāti ražotnē, to tālākai pārstrādei. Riekstu piegāde notiek tikai no ekoloģiskām vietām.

Pēc pirmreizējās riekstu pieņemšanas to sagatavošanas vietā, atlasītie rieksti nonāk ražotnē to tālākai pārstrādei.
Pēc tam, kad ciedru rieksti iziet vienu no pārstrādes tehnoloģiskā cikla posmiem, rodas pārstrādes blakus produkts ciedru riekstu miziņas, kas tiek izmantotas kā pildviela spilveniem.

Kodols – ir Sibīrijas ciedru rieksta pārstādes mērķa produkts. Kodola pārstrāde – ir viena no galvenajām stadijām, no kuras zināmā mērā atkarīga produkta tālākā kvalitāte. Kodola pārstrādē piedalās tikai speciāli apmācītas sievietes, kuras pirms tam uzņēmumā strādājušas ne vienu vien gadu. Šo roku darbu nespēj aizstāt nekādas iekārtas.

Ciedru riekstu eļļa ietek stikla traukā un uzreiz bez nostādināšanas un filtrācijas tiek nodota fasēšanā, kas tiek veikta ar rokām. Mēs speciāli nenostādinām eļļu, tā kā tādējādi produkts zaudē daļu savu noderīgo sastāvdaļu. Kā arī tiek bagātināta ar ciedru sveķiem, smiltsērkšķiem, propolisu. Sibīrijas ciedru eļļu mēs iegūstam tikai ar auksto spiešanu koka spiedēs. Karsējot kodolu iegūst lielāku daudzumu eļļas, bet zaudē tā vērtīgās īpašības – mums ar to nodarboties nav dots. Izliešanai tiek nodota tikai pirmā spieduma eļļa. Otrais spiedums (metāla spiedē) tiek izmantots kosmētikas, zobu pastu ražošanā, ko mēs piedāvājam.

Ciedru milti. Pēc ciedru eļļas ieguves riekstu masu sasmalcina, iegūstot ciedru miltus, tos izsijā, pēc tam fasē papīra maisiņos realizācijai, un daļēji tie tiek izmantoti citas produkcijas ražošanā.

Riekstu čaulas. Riekstu atdalīšanas procesā iegūstam čaulas. Pēc mazgāšanas, žāvēšanas un sasmalcināšanas daļa čaulu tiek izmantota citas produkcijas iegūšanā.

Ciedru sveķi. Pa ciedra stumbru tek sveķi. Pamazām tie kristalizējas. Šādā veidā tā tiek savākta no koka mizas, tiek attīrīta un izmantota košļājamo sveķu izgatavošanai vai ar to tiek bagātināta ciedru riekstu eļļa.

Skujas. Skujas tiek izmantotas ēteriskās eļļas izgatavošanā.

Ciedru čiekuru lapiņas. Ēteriskās eļļas izgatavošanā tiek izmantotas arī ciedru čiekuru lapiņas.

Ražošana. Mūsu ražošana ir pilnībā bezatlikumu - no saknēm līdz skujām. Produkcijas realizācija notiek tikai firmas iepakojumā ar „Skanošie Krievijas ciedri” kvalitātes zīmi.
otrdiena, 23.01.2018
40.slider 41.slider 1.slider 2.slider 3.slider 4.slider 5.slider 42.slider 43.slider 6.slider 7.slider 8.slider 9.slider 10.slider 44.slider 45.slider 11.slider 12.slider 13.slider 14.slider 15.slider 46.slider 47.slider 16.slider 17.slider 18.slider 19.slider 20.slider 21.slider 48.slider 49.slider 22.slider 23.slider 24.slider 25.slider 26.slider 27.slider 28.slider 29.slider 30.slider 31.slider 32.slider 33.slider 34.slider 35.slider 36.slider 37.slider 38.slider 39.slider 60.slider 61.slider 62.slider 63.slider 64.slider 65.slider 66.slider 67.slider 68.slider 69.slider 70.slider 71.slider 72.slider 73.slider 74.slider 75.slider 76.slider 50.slider 51.slider 52.slider 53.slider 54.slider 55.slider 56.slider 57.slider 58.slider 59.slider